Palmares

 1983   

 Kampioen Vlaams Brabant Dames 7

 1984

 Kampioen Vlaams Brabant Jongens Scholieren

 1988

 Kampioen Vlaams Brabant Heren 7

 1989

 Kampioen Vlaams Brabant Dames 7

 1990

 Kampioen Vlaams Brabant Heren 7

 1991

 Kampioen Vlaams Brabant Dames 6

 1994

 Kampioen Vlaams Brabant Meisjes 10

 1995

 Kampioen Vlaams Brabant Meisjes10

 

 Kampioen Vlaams Brabant Dames 1

 

 Kampioen Vlaams Brabant Heren 3

 1997

 Kampioen Vlaams Brabant Heren 3

 1998

 Vice-Kampioen Vlaams Brabant Heren 4

 2001

 Vice-Kampioen Vlaams Brabant Heren

 2003

 Vice-Kampioen Vlaams Brabant Heren 4

 2004

 Kampioen Vlaams Brabant Jongens 14 2 - Vice-Kampioen van Belgie

 2005

 Kampioen Vlaams Brabant Meisjes 9 3 - 1/2 finale van België

 

 Kampioen Vlaams Brabant Jongens 12 2 - 1/2 finale van België

 

 Kampioen Vlaams Brabant Jongens 12 3 - 1/4 finale van België

 2006

 Vice-Kampioen Vlaams Brabant Meisjes 10 2

 

 Vlaams Kampioen Meisjes 14 3 : Katrien Pauwels

 

 Finalist Vlaams Kampioenschap Meisjes 10 2 : Monika Van De Vondel

 2007

 Kampioen Vlaams Brabant Heren 35 3

 

 Kampioen Vlaams Brabant Heren 8

 2008

 Kampioen Vlaams Brabant Heren 8

 2009

 Vice-Kampioen Vlaams Brabant Jongens 10 3

 

 Vice-Kampioen Vlaams Brabant Jongens 14 2

 

 Vice-Kampioen Vlaams Brabant Dames 30 3

 2013

 Vlaams Kampioen Meisjes 16 2 : Eline Verdickt

 2015

 Kampioen Vlaams Brabant Meisjes U14 4

    Lupé De Block en Linde Meerpoel
 

 Kampioen Vlaams Brabant Heren 4 (4 spelers) én Kampioen van België Heren 4 (4 spelers)

   Jolan Meerpoel, Ramses Vander Elst, Ruud De Valck, Bo Cautaerts, Maxim Vander Elst

2016

 Kampioen Vlaams Brabant Dames 25 4 én Vice-kampioen van België

   Isabel Vounckx, An Polspoel, Iris Jacobs, Inge Vercruysse, Sophie Degroote, Sandra Snoeys, Anick Billiet, Ilse De Nil

 

 Kampioen Vlaams Brabant Jongens 16 3 én Vlaams Kampioen Jongens 16 3  

   Maxime Verdickt, Nicolas Van Bellingen, Liam Van der Trappen
   Vice-Kampioen van België Heren 45 Nationaal 2
 

 Walter Dahlmann, Kris Vander Elst, Rik Renmans, Stéphane Kayaerts, Holger Kunze, Ivan Willems

 

 Winnaar Ethias Tour Jongens 12 2 Vlaams Brabant : Robin Beaumont

 

 Winnaar Ethias Tour Vlaams Brabant Jongens 16 2 : Nicolas Van Bellingen

 

 Winnaar Ethias Tour Vlaams Brabant Jongens 16 1 : Bo Cautaerts

2017

 Winnaar Ethias Tour Vlaams Brabant U9 3 : Janne Vanden Abeele

 

 Winnaar Ethias Tour Vlaams Brabant Jongens U 13 2 : Robin Beaumont

 

 Winnaar Gewestelijke Masters Vlaams Brabant Heren 4 : Maxime Verdickt

 

 Winnaar Gewestelijke Masters Vlaams Brabant Heren 35 3 : Rudy Ramout

2018

 Winnaar Ethias Tour Vlaams Brabant Meisjes U9 1 en Vice-Vlaams Kampioen : Janne Vanden Abeele

 

 Winnaar Ethias Tour Vlaams Brabant Meisjes U 9 2 : Janne Vanden Abeele

 

 Winnaar Ethias Tour Vlaams Brabant Meisjes U11 3 : Lisa Dierick

 

 Winnaar Ethias Tour Vlaams Brabant Jongens U11 1 : Lucah Dahlmann

 

 Winnaar Gewestelijke Masters Vlaams Brabant Heren 2 : Maxime Verdickt

 

TOP