Palmares

 1983   

 Kampioen Vlaams Brabant Dames 7

 1984

 Kampioen Vlaams Brabant Jongens Scholieren

 1988

 Kampioen Vlaams Brabant Heren 7

 1989

 Kampioen Vlaams Brabant Dames 7

 1990

 Kampioen Vlaams Brabant Heren 7

 1991

 Kampioen Vlaams Brabant Dames 6

 1994

 Kampioen Vlaams Brabant Meisjes 10

 1995

 Kampioen Vlaams Brabant Meisjes10

 

 Kampioen Vlaams Brabant Dames 1

 

 Kampioen Vlaams Brabant Heren 3

 1997

 Kampioen Vlaams Brabant Heren 3

 1998

 Vice-Kampioen Vlaams Brabant Heren 4

 2001

 Vice-Kampioen Vlaams Brabant Heren

 2003

 Vice-Kampioen Vlaams Brabant Heren 4

 2004

 Kampioen Vlaams Brabant Jongens 14/2 - Vice-Kampioen van Belgie

 2005

 Kampioen Vlaams Brabant Meisjes 9/3 - 1/2 finale van België

 

 Kampioen Vlaams Brabant Jongens 12/2 - 1/2 finale van België

 

 Kampioen Vlaams Brabant Jongens 12/3 - 1/4 finale van België

 2006

 Vice-Kampioen Vlaams Brabant Meisjes 10/2

 

 Vlaams Kampioen Meisjes 14/3 : Katrien Pauwels

 

 Finalist Vlaams Kampioenschap Meisjes 10/2 : Monika Van De Vondel

 2007

 Kampioen Vlaams Brabant Heren 35/3

 

 Kampioen Vlaams Brabant Heren 8

 2008

 Kampioen Vlaams Brabant Heren 8

 2009

 Vice-Kampioen Vlaams Brabant Jongens 10/3

 

 Vice-Kampioen Vlaams Brabant Jongens 14/2

 

 Vice-Kampioen Vlaams Brabant Dames 30/3

 2013

 Vlaams Kampioen Meisjes 16/2 : Eline Verdickt

 2015

 Kampioen Vlaams Brabant Meisjes U14/4

    Lupé De Block en Linde Meerpoel
 

 Kampioen Vlaams Brabant Heren 4 (4 spelers) én Kampioen van België Heren 4 (4 spelers)

   Jolan Meerpoel, Ramses Vander Elst, Ruud De Valck, Bo Cautaerts, Maxim Vander Elst

2016

 Kampioen Vlaams Brabant Dames 25/4 én Vice-kampioen van België

   Isabel Vounckx, An Polspoel, Iris Jacobs, Inge Vercruysse, Sophie Degroote, Sandra Snoeys, Anick Billiet, Ilse De Nil

 

 Kampioen Vlaams Brabant Jongens 16/3 én Vlaams Kampioen Jongens 16/3  

   Maxime Verdickt, Nicolas Van Bellingen, Liam Van der Trappen
   Vice-Kampioen van België Heren 45 Nationaal 2
 

 Walter Dahlmann, Kris Vander Elst, Rik Renmans, Stéphane Kayaerts, Holger Kunze, Ivan Willems

 

 Winnaar Ethias Tour Jongens 12/2 Vlaams Brabant : Robin Beaumont

 

 Winnaar Ethias Tour Vlaams Brabant Jongens 16/2 : Nicolas Van Bellingen

 

 Winnaar Ethias Tour Vlaams Brabant Jongens 16/1 : Bo Cautaerts

2017

 Winnaar Ethias Tour Vlaams Brabant U9/3 : Janne Van Den Abeele

 

 Winnaar Ethias Tour Vlaams Brabant Jongens U 13/2 : Robin Beaumont

 

 Winnaar Gewestelijke Masters Vlaams Brabant Heren 4 : Maxime Verdickt

 

 Winnaar Gewestelijke Masters Vlaams Brabant Heren 35/3 : Rudy Ramout

 

TOP